MIĘDZYUCZELNIANY KONKURS NA PROJEKT PLAKATU

Pałac Kultury Zagłębia oraz Partnerzy wydarzenia: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Wydział Sztuki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszają do udziału w Międzyuczelnianym Konkursie na Projekt Plakatu.

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

 

 

MIĘDZYUCZELNIANY KONKURS NA PROJEKT PLAKATU

 

 

 

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie plakatu promującego 14. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka – edycję wydarzenia zaplanowaną na 2023 rok w specjalnościach trąbka, róg, puzon.

Konkurs ma charakter zamknięty i jest skierowany do studentów i absolwentów Uczelni Partnerskich, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu 1 lub 2 prace swojego autorstwa zakomponowane w układzie pionowym. Na Konkurs należy przesłać prace w wersji papierowej, wydrukowane w formacie B1, oraz ich wersję elektroniczną w formacie JPG lub TIFF oraz plik wektorowy lub psd. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 maja 2021 r. W Konkursie przyznane będą nagrody pieniężne w wysokości 2 500 zł, 1 500 zł, 1 000 zł.

Laureat I nagrody otrzyma możliwość zrealizowania wystawy indywidualnej swoich prac w przestrzeniach Pałacu Kultury Zagłębia. Podsumowaniem wydarzenia będzie wernisaż Wystawy Pokonkursowej. Ekspozycja prezentowana będzie w Galerii Sztuki PKZ oraz w siedzibach Uczelni Partnerskich. Wystawie będzie towarzyszyć dedykowany katalog.
Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

 

 

PLAKAT międzyuczelniany konkurs na projekt plakatu mini

 

 

 

Pliki do pobrania:

Charakterystyka konkursu

Regulamin

Karta Zgłoszenia 

 

 

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: Aldona Bzowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 32 733 88 17.

 

 

 

Zapraszamy do udziału!!